Hizmetlerimiz

İgdaş Baca Raporu

Doğal Gaz Hizmetinizin Açılabilmesi İçin Gereli Olan Doğal Gaz Açma Raporu Almanız Gerekmektedir. Firmamız İgdaşdan Yetkili Baca Raporu Verme Yetkinliğene ve Özelliklere Sahiptir. Sizde Sorunsuz Hizmet Alarak Doğal Gazınızı Kullanmak İçin Bizimle İrtibata Geçebilir, Hızlı ve Sorunsuz Bir Şekilde Baca Raporunuzu Alabilirsiniz. İstanbulun Tüm Semtlerinine İgdaş Baca Raporu Hizmeti Vermekteyiz.

Baca Temizliği

VİP BACA TEMİZLEME Olarak Her Türlü Baca Temizliği Hizmeti Vermekteyiz. Örneğin Soba Bacası, Kalorifer Bacası, Toplu Konut Bacaları, Resturant Bacaları, Doğal Gaz Bacaları Gibi. Bacalarınızın Periyodik Olarak Temizletilmesi Kanuni Zorunluluktur. Temizletilmeyen Bacalardan Dolayı Çıkabilecek Problemlerden Kurumların Yöneticileri Sitelerin Yöneticileri Sorumludur.

Damlumbaz Temizliği

Özellikle Resturantların Yağlı İmalatları Dolayısıyla Yangına Elverişli Hale Gelen Damlumbaz Bacalarının Temizletilmesinin Çok Önemlidir. Profesyönel Ekibimiz 7 Gün 24 Saat Damlumbazlarınızı Temizlemek İçin Ekip ve Ekipmanlarıyla Hizmet İçin Hazır.

Baca İçi Kamera Çekimi

Profesyönel Kamera Çekimi İle Bacalarınızın İçini Kameraya Alıyoruz. Bu Sayede Bacanızın Yakından İnceleyebiliyorsunuz.

Yağlı Kanal Temizliği

VİP BACA TEMİZLEME Olarak Yağlı Kanallarınızı Temizliyoruz. Bu Sayede Hijyeni Sağlarken Olası Yangın Tehlikesinide Önlüyoruz.

Depo İzalasyonu

Depo İzalasyonu Binanızın Sağlam ve Uzun Ömürlü Olması Adına Çok Önemlidir. Deponuzu İzole Ederek Bina Temeline Su Kaçağını Önlüyoruz Bu Sayede Hem Su Kaybını Önlüyoruz hemde Binanızın Su Nedeniyle Çürümesini Önlüyoruz.

Haşere İlaçlama

Kalifer Daireleri, Bahçeler, Depolar, Sığınaklar, Kullanılmayan Daireler Böcek ve Haşere Oluşumuna Elverişli Alanlardır Periyodik Olarak Temizlenmediği Takdirde Önüne Geçilemiyecek Şekilde Yuvalama Yapacaklardır. Tüm Ekibimiz Yaşam Alanlarınızı Temizlemek Hijyen Ortam Oluşturmak İçin Hizmete Hazırdır. Kulandığımız Kimyasallar İnsan Sağlığına Zararsızdır. Kokulu ve Kokusuz İlaçlarla Hizmet Vermekteyiz.

Yurtdışı Hizmetler

Kaliteli ve Tecrübeli Hizmetimiz Sayesinde Kısa Sürede 1.000 Müşterimiz Oldu Bunların Bir Kısmı Yurt İçinde Çeşit İllerde Azınsanmayacak Kadar Bir Kısmıda Yurt Dışındadır. Profesyönel Ekibimiz Arzu Etmeniz Halinden En Geç 48 Saat İçinde Adresinizde Hizmet İçin Hazır Olacaktır.

7/24 Teknik Servis

Hizmetlerimiz Arasında Teknik Servis Hizmetide Veriyoruz. Bu Sayede Sıkıntı Yaşadığınız Bacalarınız, Yağlı Kanallarınız, Haçere İlaçlamada, Depo İzalasyonunda, Damlumbazlarımızda Parça ve Ekipmalarla 7 Gün 24 Saat Hizmetinizdeyiz.

"Temizlik sözle değil detaylı hizmetle olur"
- Ertuğrul İLMAZ